דור נהיר

רכז רווחה

מחלקת רווחה

מחלקת רווחה נוסדה על מנת לייצג את הסטודנטים מול כל גורמי החוץ המשפיעים על חייהם. העירייה, בעלי הדירות, ספקי השירות שבקמפוס והחברות ששירותיהן הכרחי לחיינו- כולם חזקים ומשפיעים ואילו הסטודנט היחיד, עומד פעור מולם.

מטרת המחלקה היא לייצר כוח. כוח לסטודנטים באשר הם בחייהם הפרטי. מול המעביד, מול המושל ומול הפקיד. 

 

בנוסף להנגשת שירותים עירוניים וממשלתיים, המחלקה אחראית על זכויות וצרכנות בקמפוסים ומחוצה להם. כמו כן, יצירת נקודות ממשק בין סטודנטי בצלאל לעיר, תושביה ולקהילות המרכיבות אותה באמצעות פרוייקטי מעורבות חברתית ויציאה לשוק העבודה. 

 

​לכל שאלה, בעיה, יוזמה, רעיון אחר ניתן לפנות אל רכז המחלקה במייל: egood.revaha@gmail.com

סיוע בארנונה


איך מקבלים הנחה בארנונה? בהתאם להכנסה החודשית קיימת אפשרות לקבלת הנחה בארנונה שנעה בין 20-80%. הנחה בארנונה לכל יחיד שהכנסתו אינו עולה על 5000₪ לחודש בממוצע. לבקשה להנחה יש לצרף תצהיר חתום בפני עו״ד (ראו את סעיף עו"ד האיגוד לסיוע). כמו כן, יש להצטייד באישורים הבאים: חוזה שכירות תקף, תלושי שכר מהשנה הקודמת (חודשים אוקטובר-דצמבר), אישור מביטוח לאומי- דו״ח ״ריכוז מקומות עבודה״, תצהיר הכנסות והוצאות (בפני עו״ד) סניף ביטוח לאומי בירושלים: בן שטח 4 או בן סירה 20, טלפון *6050 א׳-ה׳ בין השעות 8:00-17:00
עו"ד האיגוד


עו"ד ונוטריון אסף ביטון המשמש כיועמ"ש איגוד הסטודנטים והסטודנטיות בבצלאל ועומד בראש משרד עצמאי מקיים בשוטף פגישות ייעוץ משפטי ראשוני חינם לחברי האיגוד במגוון נושאים ובכללם בעניין הליכים משמעתיים אליהם אתם עלולים להיקלע. עו"ד האיגוד יגיע פעם בחודש לקמפוס הר הצופים ליום מרוכז של פגישות עם סטודנטים. התעכדכנו איתנו מראש על הימים המרוכזים.
ניתן לפנות לעו"ד האיגוד בנושאים: דיני חוזים, הסכמי ממון, תביעות אזרחיות, תעבורה, דין משמעתי וכיו"ב. כמו כן, מעניק עו"ד אסף ביטון שירות החתמת תצהירים ללא עלות לסטודנטים חברי האיגוד.
ניתן ליצור קשר בדרכים הבאות: באתר, בטלפון: 03-6735157, במייל: asaf_bitton@hotmail.com **פתרון זמני לינואר-פברואר 2021**
בתחילת שנת 2021 קיבלנו בברכה את עו"ד החדש אסף ביטון לאחר תקופה מאוד ארוכה בה שירת עו"ד אברהמי את הסטודנטים של האיגוד. לאור הארכת הסגר והמגבלה על מפגש פיזי מרוכז עם עו"ד ביטון, הוחלט באיגוד על הארכת שירותי עו"ד אצל עו"ד אברהמי *עד לסוף בפברואר*. עו"ד עמיר אברהמי ישמח לקבל אתכם במשרדו, יש לתאם הגעה למשרד מראש, ניתן לפנות אליו בדרכים הבאות: טל' 02-6252252/3, 052-3841841 או בכתובת המייל amir1_a@netvision.net.il או _gut7@017.net.il. משרדיו נמצאים ברחוב אריסטובלוס 6, קומה ג', מאחורי "ארומה" ברחוב יפו 40, ליד מלון איביס.
פרוייקטים קהילתיים


מר וגברת גול פרוייקט חברתי שמטרתו לייצר ספורט קהילתי בתוך בצלאל, ללא הבדלי מגדר, מחלקה או סוג אוכל אהוב. הפרוייקט נרקם בקיץ 2020 והולך לצבור תאוצה לקראת השנה הקרובה. הפרוייקט התחיל במשחק כדורגל משותף ומשם השמים הם הגבול!
סיוע נפשי


דיקאנט הסטודנטים מציע מערך סיוע נפשי שפתוח לכלל הסטודנטים. ניתן לפנות לליאורה טאס, העובדת הסוציאלית בכתובת המייל liora@bezalel.ac.il או בטלפון 02-5893220 שתדע לסייע לכם בצורה הטובה ביותר.
וועד הסטודנטים של מעונות אגרון

טיפול בהטרדות


בצלאל מתייחסת בחומרה על כל נושא של הטרדות מיניות/מגדריות. בכל מקרה או ספק, פנו בבקשה לנציגות המניעה להטרדות מיניות-מורן שרר.
דרכי התקשרות:
מייל- shp@bezalel.ac.il
בטלפון- 02-5893370 נייד 052-5346026
פנייה אנונימי- בחדר 920 בקומה 9.

לעוד מידע בנושא רווחה לחצו כאן למעבר לעלון רווחה

02-6525036

egoodbezalel

איגוד הסטודנטיות והסטודנטים בצלאל

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now