דור נהיר

רכז רווחה

מחלקת רווחה

מחלקת רווחה נוסדה על מנת לייצג את הסטודנטים מול כל גורמי החוץ המשפיעים על חייהם. העירייה, בעלי הדירות, ספקי השירות שבקמפוס והחברות ששירותיהן הכרחי לחיינו- כולם חזקים ומשפיעים ואילו הסטודנט היחיד, עומד פעור מולם.

מטרת המחלקה היא לייצר כוח. כוח לסטודנטים באשר הם בחייהם הפרטי. מול המעביד, מול המושל ומול הפקיד. 

 

בנוסף להנגשת שירותים עירוניים וממשלתיים, המחלקה אחראית על זכויות וצרכנות בקמפוסים ומחוצה להם. כמו כן, יצירת נקודות ממשק בין סטודנטי בצלאל לעיר, תושביה ולקהילות המרכיבות אותה באמצעות פרוייקטי מעורבות חברתית ויציאה לשוק העבודה. 

 

​לכל שאלה, בעיה, יוזמה, רעיון אחר ניתן לפנות אל רכז המחלקה במייל: egood.revaha@gmail.com

סיוע בארנונה


איך מקבלים הנחה בארנונה? בהתאם להכנסה החודשית קיימת אפשרות לקבלת הנחה בארנונה שנעה בין 20-80%. הנחה בארנונה לכל יחיד שהכנסתו אינו עולה על 5000₪ לחודש בממוצע. לבקשה להנחה יש לצרף תצהיר חתום בפני עו״ד (ראו את סעיף עו"ד האיגוד לסיוע). כמו כן, יש להצטייד באישורים הבאים: חוזה שכירות תקף, תלושי שכר מהשנה הקודמת (חודשים אוקטובר-דצמבר), אישור מביטוח לאומי- דו״ח ״ריכוז מקומות עבודה״, תצהיר הכנסות והוצאות (בפני עו״ד) סניף ביטוח לאומי בירושלים: בן שטח 4 או בן סירה 20, טלפון *6050 א׳-ה׳ בין השעות 8:00-17:00
עו"ד האיגוד


כחברים באיגוד אתם זכאים לייעוץ משפטי בחינם, שניתן על ידי עורך הדין של האיגוד. כל שאלה משפטית ניתן להפנות אליו, בטלפון, במייל ואף להגיע אליו למשרדו במרכז העיר. עו"ד עמיר אברהמי: אריסטובולוס 6, ירושלים. טל׳ 02-6252252, amir1_a@netvision.net.il
פרוייקטים קהילתיים


מר וגברת גול פרוייקט חברתי שמטרתו לייצר ספורט קהילתי בתוך בצלאל, ללא הבדלי מגדר, מחלקה או סוג אוכל אהוב. הפרוייקט נרקם בקיץ 2020 והולך לצבור תאוצה לקראת השנה הקרובה. הפרוייקט התחיל במשחק כדורגל משותף ומשם השמים הם הגבול!
סיוע נפשי


דיקאנט הסטודנטים מציע מערך סיוע נפשי שפתוח לכלל הסטודנטים. ניתן לפנות לליאורה טאס, העובדת הסוציאלית בכתובת המייל liora@bezalel.ac.il או בטלפון 02-5893220 שתדע לסייע לכם בצורה הטובה ביותר.
וועד הסטודנטים של מעונות אגרון

טיפול בהטרדות


בצלאל מתייחסת בחומרה על כל נושא של הטרדות מיניות/מגדריות. בכל מקרה או ספק, פנו בבקשה לנציגות המניעה להטרדות מיניות-מורן שרר.
דרכי התקשרות:
מייל- shp@bezalel.ac.il
בטלפון- 02-5893370 נייד 052-5346026
פנייה אנונימי- בחדר 920 בקומה 9.

לעוד מידע בנושא רווחה לחצו כאן למעבר לעלון רווחה

egoodbezalel

איגוד הסטודנטיות והסטודנטים בצלאל

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now