עלון רווחה.png

חנויות ציוד בקמפוסים


קמפוס הר הצופים: בקומה 7 ממוקמת חנות הציוד "ארטולס" אשר זכו במכרז שנערך ב-2015. ארטולס מספקת ציוד אמנות רלוונטי לסטודנטים.ות בבצלאל במחירים מפוקחים ונמוכים, מאפשרים קניות מרוכזת דרכם ומחזיקים בכרטיס נטען שמקנה 10% הנחה. ארכיטקטורה: הציוד נרכש מארטולס דרך קואופרטיב ציוד שנקרא "ארקו". הקואופרטיב מנוהל על ידי סטודנטים.ות ומספק ציוד ללימודים במחירים הזולים ביותר בירושלים ותחת פיקוח תמידי. השלוחה החרדית: גם בשלוחה החרדית בגבעת שאול קיימת חנות חומרים של ארטולס.
הסדרי חנייה


קיימת אפשרות לרכוש תו חנייה שיאפשר לכם לחנות את הרכב בתוך הקמפוס בחניונים המיועדים לסטודנטים.ות. עלות תו חניה- כביש ההיקפי: 350 ₪, חניון 5ב: 850 ₪, אופנועים ללא עלות ברישום מוקדם. לפרטים נוספים ניתן לעבור ל אתר הביטחון של האוניברסיטה העברית. לרכישת ההסדר לחצו כאן.
*הידעת? כל סטודנט.ית רשאי.ת להכנס עם רכב לפריקת/העלאת ציוד עד כ-30 דקות, אמרו זאת לשומר בכניסה.
תחבורה ציבורית ורב קו


בתור סטודנטים.ות אתם.ן זכאים.ות להנחה של 50% מהערך צבור, וקיימות מספר אופציות שמקנות הנחות שונות לפי קבועי זמן שונים. כל הפרטים והטענת הפרופיל באתר רב-קו אונליין. לצורך טעינת פרופיל סטודנט ברב קו עליכם.ן להכין מראש את המסמכים הבאים: אישור לימודים לשנת הלימודים הנוכחית, אישור תשלום משנת הלימודים הנוכחית או תעודת סטודנט משנת הלימודים הנוכחית או הקודמת, תעודת זהות, רישיון נהיגה או דרכון, כרטיס רב-קו.
מגורים ומעונות

שירותי קפיטריה ומכונות מזון


ברחבי הקמפוס פזורים מיקרוגלים לשימושכם.ן. קיימת גם קפיטריה בקומה 7 ומכונות חטיפים ושתייה. יש גם קולרים בקומות השונות, לרוויה. יש לכם.ן רעיון פורץ דרך? הצעה לייעול? טיפ קטן שיעזור לנו לעזור לכם? כתבו לרכז הרווחה!

מאגר בעלי מלאכה

עוד שאלות? כל המידע מופיע בפירוט בעמוד של מחלקת רווחה