שי דיין

רכז הסברה

מחלקת הסברה וניו-מדיה היא צינור התקשורת בין האיגוד לסטודנטים בבצלאל, במקביל לתקשורת מול גופים חיצוניים.

ערוצי התקשורת של האיגוד מונים מייל שבועי שבו נכללים עדכונים מהשבוע האחרון ולקראת השבוע הבא, ניהול הרשתות החברתיות של האיגוד (פייסבוק, אינסטגרם) ובכלל תקשורת ישירה/עקיפה מול הסטודנטים. פרט לתקשורת וירטואלית אחראית המחלקה גם על תדמית האיגוד, ופרסום ושיווק הפעילות שלו גם בעולם המעשי. 

מטרת המחלקה היא להשאיר את כל הסטודנטים שלנו מעודכנים בפעילות הרציפה​ של האיגוד ולשקף החוצה לסטודנטים את ההתנהלות המקצועית, התקציבית והערכית שלנו.

מחלקת ההסברה היא הדלת הפתוחה שלכם, הסטודנטים לתקשורת מול גופי האיגוד בכל פנייה שהיא. השיח אתכם הוא הדרך שלנו להבין את הנושאים הבוערים לכם שיכתיבו את העבודה של האיגוד.

לכל שאלה, בעיה, יוזמה, רעיון אחר ניתן לפנות אל רכז המחלקה,

שי דיין במייל: egood.hasbara@gmail.com

מחלקת הסברה

קבוצות פייסבוק חשובות

סטודנטים בבצלאל

בקבוצה חברים כלל הסטודנטים בבצלאל מכל המחלקות ומכל השנים. זה המקום לשאול שאלות, לחפש המלצות ולייצר שיתוף פעולה על-מחלקתי.

דרושים בצלאלניקים

הקבוצה מיועדת לסטודנטיות וסטודנטים מבצלאל המחפשים גיגים או משרות בתחומי האמנות והעיצוב, וגם עבור חברות, מוסדות ואנשים פרטיים המעוניינים לפרסם ולהעסיק בצלאלאניקים ובוגרים צעירים לעבודות בתחומים אלו.

סטודנטים בבצלאל- יד שנייה

הקבוצה עלתה מתוך ניסיון למצוא דרך להקל על עלות הלימודים ובין היתר להיות סביבתיים יותר ולהעביר ציוד שאין בו שימוש וכך לצמצם צריכה של ציוד חדש.
הפלטפורמה יכולה לאפשר מכירה של ציוד, מסירה, התארגנות לקניה מרוכזת של ציוד, מכירה של חומר שאין לכם צורך בכולו ועוד.

02-6525036

egoodbezalel

איגוד הסטודנטיות והסטודנטים בצלאל