המתנ"ס הוא פרוייקט הלימודים המשלימים של איגוד הסטודנטים. דרכו סטודנטים מבצלאל מעבירים קורסים מקוונים מכל הבא ליד לסטודנטים אחרים באקדמיה.

הנרשמים יקבלו מייל במהלך השבוע (25-30/10) על שיבוץ לקורסים והמשך התהליך. איזה כיף לנו!

לא קיבלתם מייל? כנראה ששמכם לא עלה בהגרלה... אל תאמרו נואש, אתם אוטומטית רשומים ברשימות ההמתנה לקורסים שביקשתם. וגם, אנחנו כבר עובדים על הרצת הפרוייקט גם בסמסטר ב' :)

ההרשמה למתנ"ס נסגרה!

איפה נרשמים?

לפניכם מערכת השעות של המתנ"ס. לכל קורס מפורטים שעות השיעורים, מנחה הקורס והסבר. ניתן לצפות בסילבוס של הקורס.

הערות כלליות

כל השיעורים יתקיימו בצורה מקוונת דרך הזום. על המשתתפים לוודא כי ברשותם רישיון לתוכנה הרלוונטית אותם ירצו ללמוד.

ההשתפות בפרוייקט פתוחה רק לסטודנטים (תואר ראשון ושני) חברי איגוד!

הערך המוסף

הצלחנו לייצר מערכת כלכלית שמטיבה עם שני הצדדים המשתתפים במתנ"ס. המנחים מקבלים מאיתנו מלגה והמשתתפים בקורס לא ישלמו על השיעורים. WIN WIN.

המטרה

לספק לסטודנטים הזדמנות להעשרת תחומי יצירה ועשייה מתוך המחלקות האחרות ובכך ליצור כור היתוך בצלאלי של שיתוף ידע ויכולות.

סה"כ 10 מפגשים

יום חמישי 19:30-21:00

בהנחיית

יובל ידלין

סדנת אילוסטרייטור למתחילים, לרכישת כלים בסיסיים+ מתקדמים בתכנת הגרפיקה אילוסטרייטור. בסדנא נלמד על הכלים השונים, החל מרמת ידע בסיסית ועד לכלים מתקדמים לעריכה ועיצוב של מסמכים שונים, כמו שרטוטים, איורים, לוגואים ועוד. עוד נלמד על ממשקים של התכנה עם תוכנות אדובי השונות ותוכנות נוספות, אפשרויות עריכה של תוצרים חיצוניים ועוד.

סה"כ 5 מפגשים

שלישי

19:30-21:00

בהנחיית

עידן מרינברג

איור דיגיטלי הוא מדיום מרכזי בעולם העיצוב, שבאמצעות הטכנולוגיות הקיימות מייעל זמנים ומאפשר למעצבים בכלל ומאיירים בפרט יכולות רבות ומגוונות שמטרתן להעשיר את ארגז הכלים שלהם כדי להתמודד עם צרכי עיצוב שונים בהתאם לקונטקסטים ולפרוייקטים רחבים יותר.

סה"כ 5 מפגשים

יום ראשון 18:30-20:00

בהנחיית

רון פרץ

סקצ’אפ היא תוכנת עיצוב תלת מימדית פשוטה ואינטואיטיבית המאפשרת לנו להציג באופן חזותי רעיונות מרחביים שיש לנו. הקורס יתחיל בהכרת התוכנה והכלים של התוכנה, לאחר מכן נדבר על המעבר מדו מימד לתלת מימד ועבודה עם חומרים וטקסטורות תוך כדי תרגילים ליישום הכלים שלמדנו.

סה"כ 10 מפגשים

יום שני

19:00-20:30

בהנחיית רותם רוזמן

הסדנא מורכבת מ- 10 שיעורים הכוללים מבוא לתוכנה, שימוש בשכבות ובסרגל הכלים והיכרות עם אפשרויות עיבוד התמונה השונות שהתוכנה מציעה כדוגמאת: מסיכות, עבודה עם שכבות, עיבוד צורה וצבע ועוד...

סה"כ 5 מפגשים

ראשון או שלישי 18:30-19:15

בהנחיית

ירדן שאול

לפני עשור, אינסטגרם הייתה רשת חברתית בה ניתן לשתף תמונות וסרטונים והיום היא הרבה מעבר. בקורס נלמד להכיר אותה מהבסיס, נכיר את הכלים שלה ונלמד לעצב אותה לפי צרכינו.

It's All About Your Story

סה"כ 10 מפגשים

יום יום שני 18:30-20:00

בהנחיית

יואב גולדנר

בקורס נכיר את עולם התלת מימד דרך תוכנת maya, ונלמד מגוון כלים בתוכנה בכמה מתחומיה השונים. הקורס יתחלק לשני חלקים- 5 שיעורים שעוסקים במידול ו5 שיעורים באנימציה. חלק ראשון- נפתח בהיכרות בסיסית עם התכונה, נצלול לעולם המידול ונכיר את עולם האנימציה. הקורס בראש פתוח וכל אחד ואחת מוזמנים לקחת את הכלים האלו לאן שמעניין אותם

סה"כ 5 מפגשים

יום רביעי 18:30-20:00

בהנחיית נמרוד חביליו

קומיקס, מעבר לגיבורי על או סטריפים מצחיקים, הוא כלי – וכלי שאפשר להשתמש בו באינסוף דרכים. במסגרת הסדנא, נעבור על כל העקרונות והכלים של סיפורת גרפית, ועד סוף הקורס לכל משתתף יהיה את כל מה שהוא צריך כדי לעשות קומיקסים בעצמו – כולל קומיקס גמור.

סה"כ 5 מפגשים

חמישי 18:00-19:30

בהנחיית

אביב

אפטר אפקטס בסיסי- במפגשים נלמד על התוכנה והכלים הבסיסיים שלה. כיצד להתחיל פרויקט חדש ולפתוח קומפוזיציה בהתאם לדרישות שלנו. איך להנפיש אובייקטים וליצור אנימציות. לשלב בין שכבות כדי ליצור תוצאות שונות,להשתמש באפקטים ולהדביק אלמנטים בתוך וידאו "אמיתי". כפרויקט סופי המשתתפים ייצרו קליפ טקסט מונפש עם מוזיקה לבחירתם.

סה"כ 5 מפגשים

יום שני

16:30-17:30

בהנחיית

בן ריבק

הקורס יסקור את עולם הטיפוגרפיה לעומק מרמת הכרת האות ועיצובה, דרך פונטים, סוגי דפוס שונים והשפעתם על הכתב, מערכת היחסים המורכבת בין עיצוב לכתב והתבוננות במקרי בוחן טיפוגרפים רלוונטים.

02-6525036

egoodbezalel

איגוד הסטודנטיות והסטודנטים בצלאל

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now