top of page

המתנ"ס הוא פרוייקט הלימודים המשלימים של איגוד הסטודנטים.ות. דרכו סטודנטים.ות מבצלאל מעבירים.ות קורסים מקוונים מכל הבא ליד לסטודנטים.ות אחרים.ות באקדמיה.

המתנס.png

הנרשמים.ות יקבלו מייל במהלך השבוע הבא לגבי השיבוץ לקורסים ואופן התשלום.

לא קיבלתם.ן מייל? כנראה ששמכם.ן לא עלה בהגרלה... אל תאמרו נואש, אתם.ן אוטומטית רשומים.ות ברשימות ההמתנה לקורסים שביקשתם.

לעוד שאלות לגבי המתנ״ס מוזמנים.ות לפנות אלינו במייל:

egood.matnas@gmail.com

ההרשמה הסתיימה!

איפה נרשמים?

לפניכם רשימת הקורסים של המתנ״ס. לכל קורס מפורטים שעות השיעורים, מנחה הקורס והסבר. ניתן לצפות בסילבוס של הקורס. ניתן להרשם כאן.

הערות כלליות

כל השיעורים יתקיימו בצורה מקוונת דרך הזום. על המשתתפים לוודא כי ברשותם רישיון לתוכנה הרלוונטית אותם ירצו ללמוד.

ההשתפות בפרוייקט פתוחה רק לסטודנטים (תואר ראשון ושני) חברי איגוד!

המטרה

לספק לסטודנטים.ות הזדמנות להעשרת תחומי יצירה ועשייה מתוך המחלקות האחרות ובכך ליצור כור היתוך בצלאלי של שיתוף ידע ויכולות.

עריכת וידאו-01.png

סה"כ 5 מפגשי

זום

 ראשון 19:00-20:30

בהנחיית

יער בנבנשתי

הסדנא משלבת בין למידה פרקטית של התוכנה Adobe Premiere Pro ולמידה עיונית של שיטות שונות לעריכת וידאו. נלמד טכניקות עריכת וידאו, שימוש בסאונד אפקטים וגרפיקה, ביחד עם קיצורי מקלדת שיהפכו את העבודה ליעילה ומהירה. נצפה, נחקור ונדון בסרטים, קליפים וטריילרים, נלמד על הקשר שבין בימוי, צילום ועריכה ועל הקשר שבין דימוי לסאונד ועריכה לתוכן.

*דרוש רישיון לתוכנה

ציור דיגיטלי-01.png

סה"כ 5 מפגשי

זום

רביעי

18:30-20:00

בהנחיית

עדן ראם

ציור דיגיטלי מגשר בין העבודה הידנית הקלאסית לקצב המהיר שנדרש כיום מאמנים, מעצבים ומאיירים, לכן הפך לטכניקה נחוצה ושימושית כמעט לכל אחד

 מטרת הקורס היא להעניק היכרות ותרגול עם טכניקות כמו  צביעה, שימוש בטקסטורות, תכנון קומפוזיציות וצבע, מיצירת קונספט עד לביצועו.

וכל זה בלי לקום מהספה.

*מתאים למשתמשי Photoshop או Procreate. בעבודה עם מחשב יש צורך בלוח גרפי או כלי ציור דיגיטלי אחר

מבוא למידול בריינו-01.png

סה"כ 5 מפגשי

זום

שלישי  18:00-19:30

בהנחיית

דניאל בראון

בקורס זה תערכו היכרות עם אחת מתוכנות התלת-מימד הכי לוהטות בעולם- Rhinoceros, או בשמה השני- ריינו. נלמד לבנות ולערוך עקומות, משטחים וסולידים, לרנדר בקטנה עם סביבת הרינדור של ריינו והדובדבן שבקצפת- גראסהופר, סביבה לעיצוב פרמטרי, כנראה התוסף המפורסם בעולם. למושבעי תלת מימד- ההתמכרות מובטחת.

*דרוש רישיון לתכונה (90 יום חינם)

אלתור 101-01.png

סה"כ 5 מפגשי

זום

חמישי

19:30-21:00

בהנחיית

טהר מור

ג'נגו ריינהארט היה מאלתר לאחר שנכווה בידו ואיבד שתי אצבעות - מה התירוץ שלכם? שמי טהר ואני מזמין אתכם ואתכן ללמוד את יסודות שפת האלתור, בין אם אתם חובבנים שרק מתחילים לאלתר או שועלי קרבות המעוניינים לרענן את השפה המוזיקלית. הסדנאות מתאימות לכל הזמרים / זמרות / כלי הנגינה השונים מלבד תופים. בואו, בואו.

*דרוש ידע בניגון על כלי נגינה ויכולת קריאת אקורדים/תווים

פוטושופ למתחילים-01-01.png

סה"כ 5

מפגשי

זום

 שני

18:30-20:00

בהנחיית רותם רוזמן

הסדנא מורכבת מ-5 שיעורים הכוללים מבוא לתוכנה, שימוש בשכבות ובסרגל הכלים והיכרות עם אפשרויות עיבוד התמונה השונות שהתוכנה מציעה כדוגמאת: מסיכות, עבודה עם שכבות, עיבוד צורה וצבע ועוד...

*דרוש רישיון לתוכנה

Asset 9@3x.png

סה"כ 5 מפגשי

זום

מועדים יתפרסמו בהמשך

בהנחיית

ירדן שאול

לפני עשור, אינסטגרם הייתה רשת חברתית בה ניתן לשתף תמונות וסרטונים והיום היא הרבה מעבר. בקורס נלמד להכיר אותה מהבסיס, נכיר את הכלים שלה ונלמד לעצב אותה לפי צרכינו.

It's All About Your Story

מאיה-01.png

סה"כ 5 מפגשי

זום

שני 18:30-20:00

בהנחיית

יואב גולדנר

אם מעניין אתכם הדמיות אדריכליות, מידולים להדפסות, או לעצב דמויות בתלת לסרטים של פיקסאר- מאיה זה המקום הנכון להתחיל בו! בסדנה נכיר את התוכנה והבסיס למידול, אז בואו יהיה כיף!

*דרוש רישיון לתוכנה (תוכנה חינמית)

סטוריבורד לקולנוע ואנימציה-01.png

סה"כ 5 מפגשי

זום

חמישי

19:00-20:30

בהנחיית

איה יוחאי

בסדנה נלמד מיומנויות בסיסיות שנדרשות בעת עבודה על סטוריבורד - נתחיל בלימוד קריאה של סטוריבורד ומשם נתקדם לשיפור יכולת הציור המהיר שלנו, למידה והבנה של שוטים קולנועיים ואיך יוצרים אותם, הבנה בסיסית של פרספקטיבה וגם קצת עריכה קולנועית.

קומיקס-01.png

סה"כ 5 מפגשי

זום

 רביעי 18:30-20:00

בהנחיית נמרוד חביליו

קומיקס, מעבר לגיבורי על או סטריפים מצחיקים, הוא כלי – וכלי שאפשר להשתמש בו באינסוף דרכים. במסגרת הסדנא, נעבור על כל העקרונות והכלים של סיפורת גרפית, ועד סוף הקורס לכל משתתף יהיה את כל מה שהוא צריך כדי לעשות קומיקסים בעצמו – כולל קומיקס גמור.

אפטר אפקטס-01.png

סה"כ 5 מפגשי

זום

שלישי  19:00-20:30

בהנחיית

תמר

אפטר אפקטס בסיסי- במפגשים נלמד על התוכנה והכלים הבסיסיים שלה. כיצד להתחיל פרויקט חדש ולפתוח קומפוזיציה בהתאם לדרישות שלנו. איך להנפיש אובייקטים וליצור אנימציות. לשלב בין שכבות כדי ליצור תוצאות שונות,להשתמש באפקטים ולהדביק אלמנטים בתוך וידאו "אמיתי". כפרויקט סופי המשתתפים ייצרו קליפ טקסט מונפש עם מוזיקה לבחירתם.

פיגמה - פרנזטציה אינטרקטיבית-01.png

סה"כ 5 מפגשי

זום

 שישי

10:00-11:30

בהנחיית

גלית עטול

בניתם מוצר ואתם רוצים שתהיה לכם אפליקציה משלכם להציג את דברים שלכם, בעיצוב ובדרך שלכם? Figma זו תוכנה פשוטה וחזקה לבניית פרזנטציה אינטרקטיבית ללא שימוש בקוד ועם כלים פשוטים. קורס Figma נועד לכל מי שרוצה להבין איך מתכננים, מעצבים ובונים מסכי פרוטוטייפ לאפליקציות בmobile ו-web. בקורס נכיר מושגי יסוד של עולם העיצוב לאפליקציות ואתרים ונעצב יחד פרזנטציה ברמה גבוהה לעבודות שאתם בחרתם ולפרוטפוליו שלכם.

bottom of page