איגוד הסטודנטיות והסטודנטים מייצג את האינטרסים האקדמיים והרווחתיים של הסטודנטים.ות במרחב האקדמיה, בירושלים ובארץ. האיגוד לוקח חלק פעיל בהתאחדות הסטודנטית הארצית ומקדם שיתופי פעולה ארציים. איגוד הסטודנטים הינו עמותה רשומה, ללא מטרות רווח, למען כלל הסטודנטים.ות בבצלאל בקמפוסים השונים. 

 

המציאות בצל שגרת החירום החדשה מעמידה אותנו באתגרים אקדמיים ורווחתיים חדשים. למידת אמנות ועיצוב גם מרחוק ומציאות כלכלית מחמירה. אנו נפעל כדי לשמור ולייצג את האינטרסים של הסטודנטים.ות בכל אחת מהחזיתות.

 

אנו פועלים מתוך ערכים של קהילתיות, שוויון הזדמנויות, מקצועיות ויצירה ברת קיימא. חשוב לנו כי האקדמיה תשמר כסביבה בטוחה, מכילה וסובלנית.

 

בנושאי אקדמיה נפעל לשיפור איכות ההוראה ולהתאמת ההוראה החדשה בצורה המיטבית. נפעל לחיזוק הכוח של נציגי.ות ועדות ההוראה במחלקות, תוך חיזוק הקשר בין האיגוד לכלל המחלקות. 

במישור הרווחתי נעבוד על מנת לשפר את תנאי המחייה בקמפוסים ומחוצה. נמשיך לפעול בנושא התשלומים האפורים אשר מכבידים על הסטודנטים.ות לאמנות ועיצוב. נפעל לנגישות לזכויות רווחתיות בעיר, ארנונה, תחבורה, דיור, תעסוקה וכ'ו.

נפעל למתן כישורים לסטודנט.ית ליציאה לעולם התעסוקה, בניית עסק עצמאי וחיבור לעולם האמנות והעיצוב הירושלמי.

ברובד התרבותי, נפעל ליצירת תרבות יצירתית, בצלאלית במיוחד בימים אלה. תוך כדי שיתוף פעולה עם אגודות סטודנטים וגורמי תרבות בעיר. 

 

איגוד הסטודנטים.ות הוא במה משמעותית לפעילות חברתית בתוך הקמפוס ומחוצה לו. אנו רואים הזדמנות גדולה מאוד לחיבור בין הסטודנטים.ות השונים.ות בקמפוסים השונים ביצירת שיתופי פעולה ומעורבות בקמפוס ובעיר. 

אנחנו מזמינים אתכם.ן להיות חלק, להצטרף להיות חברי.ות מועצת האיגוד ולהשפיע מבפנים.

כאן עבורכם.ן, זמינים.ות ורואים.ות בכם כשותפים.ות לעשייה,

צוות איגוד הסטודנטיות והסטודנטים בצלאל

החזון שלנו